Teknoloji

Apple Watch X ve Apple Watch Ultra 2 hakkında yeni iddialar var

Apple Watch 9 muhtemelen Eylül ayında tanıtılacak. Bu promosyona daha aylar olsa da devam filmi olacak ve 2024 yılında tanıtılacak olan ve akıllı saatin göründüğünden daha da büyüyeceği Apple Watch X hakkında şimdiden haberler gelmeye başladı.

Teknoloji araştırma şirketi Omdia’da analist olan MacRumors’a göre David HsiehApple Watch X Hem 1.89 inç hem de 2.04 inç boyutlarında sunulacak. tartışıyor Şu anda mevcut olan Apple Watch 8, 1,69 inç ve 1,9 inç boyutlarına sahiptir.

Apple Watch X ismi ilk bakışta farklı gibi görünse de 2017’de tanıtılan iPhone X ile uyum sağlayacağı için çok şaşırtıcı olduğunu söyleyemeyiz. İddia edilebileceği üzere iPhone serisinde olduğu gibi buradaki X de olacak. 10’u Roma numarasıyla temsil eder.

Ayrıca Hsieh, 2024 yılında Apple Watch X ile birlikte piyasaya çıkacağını söylediği Apple Watch SE 3 hakkında da yeni bilgiler sunuyor. SE modelinin boyutlarının Apple Watch 8 ile eşleşeceği görülüyor.

Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2

Apple Watch 9’da rastgele bir boyut artışı olmayacağını söyleyen Hsieh, Apple Watch 8 ile aynı ekran boyutu seçeneklerini göreceğimizi savunuyor.

Son olarak, Hsieh, Apple Watch Ultra 2 2.13 inç ekranla 2024’te satışa çıkacağını söylüyor. Yani burada da boyutta bir artış var gibi görünüyor. Ancak Hsieh, çözünürlüğün 540 x 440 veya 556 x 452 olacağından ve inç başına yaklaşık 325 piksellik bir piksel yoğunluğu sağlayacağından emin görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu